top of page

Her
Healthy
Habits

Motivācija un Veiksme

4.png
Anchor 1
6.png
Foto Martins Plume  (155).JPG
Pozitīva domāšana

Pozitīva attieksme un pašpārliecinātība ir būtiski faktori, kas nodrošina panākumus gan noteiktā projektā, gan dzīvē kopumā. Lai ko mēs uzņemtos ar ticību un aizrautību, viss izdodas. Un tajā pašā laikā nenoteiktība palēnina pat visdaudzsološākās idejas. Pārdomājiet un rīkojieties!

Joga

Joga ir klātesoša visā mūsu dzīvē. Tas ir sports, un veselība, un lokanība, un prāta stāvoklis...

Pirts

Pirts ir brīnišķīgs veids, kā dziedināt un attīstīt savu ķermeni, garu un prāta stāvokli. Tā palīdz uzplaukt visam jūsu dzīvē.

Screenshot 2023-11-08 193751.png
Sabalansēts Uzturs

Būtiska ir kvalitatīva un apdomīga ēšana. Ne velti saka, ka mēs esam tas, ko ēdam. Izvēloties pārtikas produktus, ēdienus un porcijas atbilstoši vēlmēm un vajadzībām, ir viegluma un veselības atslēga.

IMG_5793_Facetune_15-04-2021-13-17-01.jpg
Screenshot 2023-11-05 124508.png
Patīkama Vide

Viss, kas ir mums iapkārt, ietekmē mūs un nosaka mūsu dzīvi. Skaistums un cilvēki ar līdzīgiem uzskatiem un vērtībām palīdz un attīsta mūs.

Sievietes dzīve ir ļoti daudzpusīga. Tajā ir daudz rūpju un pienākumu. Tajā pašā laikā no sievietes ir atkarīgs garastāvoklis, veselība un atmosfēra ģimenē.

Lai sieviete ar to visu tiktu galā un saglabātu harmoniju, ir nepieciešams neaizmirst par sevi.

Galu galā pat lidmašīnā māca, kā lietot skābekļa masku - vispirms uzvelciet to sev, un tad palīdziet citiem. Jebkurā citā kārtībā nebūs panākumu un iespējama katastrofa.

Tāpat ir arī ikdienā - vispirms ir jāiemācās atpūsties, atveseļoties un rūpēties par sevi, un tikai tad par saviem tuviniekiem.

Daudz efektīvāk ir nevis cīnīties ar sekām nākotnē, bet padomāt par sevi jau iepriekš, katru dienu sperot mazus soļus.

Tas ietver pozitīvu attieksmi, fiziskās aktivitātes, veselības veicināšanu, detoksikāciju, sabalansētu uzturu, patīkamu apkārtējo vidi un apzinīgumu - tie visi ir Viņas Veselīgie Paradumi!

NOBU

Sazinieties ar mums:
+37126476633
© NOBU Marketing 2023
© Copyright
bottom of page